تاید گیج

Tide Gauge

معرفی اجمالی محصول

با توجه به نیاز روزافزون به ابزارهای اندازه‌گیری و مشکلات تأمین تاید گیج فشاری از خارج کشور، شرکت مهندسین مشاور دریا نقشه را بر آن داشت تا با طراحی دستگاهی با نام تاید گیج فشاری مغروق یا به اختصار TD کمکی به پیشبرد اهداف کشور کند. سنسور فشار، مدار کنترل و باطری این دستگاه در داخل یک محوظه از جنس استیل 316 و پلی امید قرارگرفته است که به‌صورت اتوماتیک در بازه‌های زمانی قابل تنظیم فعال و اقدام به‌اندازه گیری و ذخیره اطلاعات می‌نماید. در هر 10دقیقه دستگاه به صورت اتوماتیک (از 10 ثانیه قبل تا 10 ثانیه بعد) اقدام به اندازه گیری داده ها کرده و عدد میانگین ارتفاع آب را که در فاصله زمانی 20 ثانیه است تحت عنوان جدول ارتفاع آب ذخیره می‌کند.

جهت بالا بردن توان و کارایی TD که از باطری‌های قابل شارژ لیتیوم – یون بهره می‌برد. تدبیری اندیشه شده که در وضعیت بین زمان‌های تنظیم‌شده جمع‌آوری اطلاعات ، حداقل مصرف باطری را دارا باشد.

فایل‌های ذخیره‌شده در فرمت Exel حاوی اطلاعاتی از قبیل تاریخ ،ساعت ،میزان شارژ باطری و ارتفاع آب می‌باشد امکان صحت سنجی و رصد عملکرد دستگاه نیز از طریق کابل جریان و جعبه کنترل انجام می‌گردد.

مشخصات و متعلقات دستگاه :

دقت سنسور فشار0.2%@Full Scale
تحمل سنسور فشار  15bar
بازه اندازه گیری سنسور فشار10bar

 

کارت حافظه داخلی2GB
باطری12V @8500mA
مدت زمان اندازه گیری با بازه زمانی10 دقیقه /30روز

 

جنس بدنه استیل 316 و پلی آمید
وزن :1.7 Kg
ابعاد :  طول 35Cm   قطر  65Cm
جعبه کنترل جهت شارژ باطری داخلی و ارتباط با دستگاه USB و سریال
کابل دیتا
کابل سریال